Tag Archive sigorta kurumu

Seyahat Sigortası Poliçesi

Hayatta hiçbir şeyin garantisi yok. Bir doğal afet olabilir, yeni satın aldığınız ev un ufak hale gelebilir. Beklenmedik bir kaza yaparsınız ve arabanız kızartma makinesinden çıkmış ekmeğe dönebilir ya da başınıza beklenmedik bir şey gelir ve aniden hayatınızı kaybedebilirsiniz. Peki, sonra ne olacak? Aslında birçok insan konutu için konut sigortası, sahip olduğu motorlu taşıtlar için araç sigortası ya da kendine bir şey olması durumunda ailesinin çok fazla zorluk çekmesini istemediğinden hayat sigortası yaptırıyor. Ancak atlanılan çok önemli bir şey var ki seyahate çıkarken de seyahat sigortası poliçesi yaptırmalıyız.

Çoğu zaman seyahat sigortası poliçesi ihmal ediliyor ancak evimizden uzakta ister şehir dışına ister yurt dışına çıkmış olalım sağlığımızın bozulmayacağını garanti edemeyiz. Aniden yakalanılan bir hastalık tüm planları alt üst edip tatilimizi mahvedebilir ve dahası sigortasız olduğumuz için bize çok pahalıya mal olabilir. Hatta bazı ülkeler ülkeye giriş yapmadan önce seyahat sigortası poliçesi yaptırmadığımız için bize sağlık hizmeti vermeyi reddedilir bile. TGM Star Sigorta Ankara ilinde yer alan sigortacılık şubesi ile size yılların vermiş olduğu deneyim sayesinde poliçe hizmeti vermektedir.

Yurt içi ya da yurt dışı seyahatleriniz için yaptırabileceğiniz seyahat sağlık sigortası ile şirketimiz tarafından seyahatiniz boyunca güvence altında olacaksınız. Poliçe süreniz Türkiye’den çıkış yapmanızla başlayarak ülkeye tekrar giriş yapmanızla son bulur. Arada geçen süre içerisinde başınıza gelen küçük büyük her türlü hasar sigortanızdan karşılanarak tedavi görmeniz ve tıbbi destek almanız sağlanır. Dilerseniz poliçenizin kapsadığı hizmetleri değiştirebilir, artırıp azaltabilirsiniz. Seyahat planınızın iptal olması durumunda ise en az bir gün önceden şirketimizi bilgilendirmeniz halinde poliçeniz ücretsiz olarak iptal edilerek para iadesi yapılacaktır.

Birçok ülke de vize başvurusunda seyahat sağlık sigortasını zorunlu hale getirmiştir. Elbette bu aşamada hangi şirketle çalıştığınız hem alacağınız hizmet hem de ödeyeceğiniz para açısından oldukça önemlidir. Ankara içinde yaşıyorsanız merkezimize gelerek daha detaylı bilgi alabilir ve poliçenizi yaptırabilirsiniz. Ankara dışındaki ilgililer için ise şimdilik web sitemiz üzerinden gerekli bilgiler verilmekte ve başvurular alınmaktadır. Siz de hayatınızı riske atmayın, sağlık sigortası yaptırın.

Tags, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Seyahat Sağlık Sigortası

Seyahat sigortası bir seyahat sırasında oluşan ani bir rahatsızlık, oluşan bir kaza durumunda tıbbı yardım masraflarını karşılanması ve ya bagaj kaybolaması gibi yolculuk risklerini önlemek amacıyla yapılan sigortadır.

Seyahat sigortası yapan sigorta şirketlerinden yapacağınız bir seyahat sigorta poliçesi ile;

– Seyahatinizi iptal etmek durumunda kalırsanız, bu iptal işleminden dolayı ortaya çıkabilecek zararlarınızı güvence altına alabilirsiniz.
– Uçak biletiniz hava yolu şirketi tarafından ertelenirse veya uçuşunuz gecikirse, seyahat sigortası ile otel ve buna bağlı diğer giderlerinizin karşılanmasını sağlayabilirsiniz.
– Yurt dışı seyahatiniz sırasında bir kaza geçirirseniz veya hastalanırsanız, sağlık sigortanız yurt dışında ortaya çıkabilecek sağlık giderlerinizi karşılamayabilir. Bu durumda, seyahat sigortası ile acil tıbbi yardım ve müdahale giderlerinizi teminat altına alabilirsiniz.
– Bavullarınızın çalınması veya kaybolması rizikosunu güvence altına alabilirsiniz.
– Yurt dışında meydana gelebilecek sakatlık ve vefat risklerini sigorta kapsamı altına alabilirsiniz.

Tags, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

× Whatsapp İletişim