Category Archive Hizmetlerimiz

Sorumluluk Sigortası

Sorumluluk sigortası iş yerlerinde oluşan her hangi bir sorun da iş verini koruma altına almak adına yapılan sigorta çeşididir. Bu sigorta hukuki açıdan iş verini sorumluluğu nedeniyle zor durumda kalması önleyen bir sigortadır. Aynı zaman da iş kazasına uğrayan kişi veya yakınını tazminat talebini karşılar.

Tags, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Seyahat Sağlık Sigortası

Seyahat sigortası bir seyahat sırasında oluşan ani bir rahatsızlık, oluşan bir kaza durumunda tıbbı yardım masraflarını karşılanması ve ya bagaj kaybolaması gibi yolculuk risklerini önlemek amacıyla yapılan sigortadır.

Seyahat sigortası yapan sigorta şirketlerinden yapacağınız bir seyahat sigorta poliçesi ile;

– Seyahatinizi iptal etmek durumunda kalırsanız, bu iptal işleminden dolayı ortaya çıkabilecek zararlarınızı güvence altına alabilirsiniz.
– Uçak biletiniz hava yolu şirketi tarafından ertelenirse veya uçuşunuz gecikirse, seyahat sigortası ile otel ve buna bağlı diğer giderlerinizin karşılanmasını sağlayabilirsiniz.
– Yurt dışı seyahatiniz sırasında bir kaza geçirirseniz veya hastalanırsanız, sağlık sigortanız yurt dışında ortaya çıkabilecek sağlık giderlerinizi karşılamayabilir. Bu durumda, seyahat sigortası ile acil tıbbi yardım ve müdahale giderlerinizi teminat altına alabilirsiniz.
– Bavullarınızın çalınması veya kaybolması rizikosunu güvence altına alabilirsiniz.
– Yurt dışında meydana gelebilecek sakatlık ve vefat risklerini sigorta kapsamı altına alabilirsiniz.

Tags, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

İş Yeri Sigortası

İş yerlerinizi artık güvence altına altına almak çok kolay. İş yerinde oluşabilecek her türlü sorunu göz ardı etmemek gerekir. Çünkü iş yeri sigortası ile hırsızlık, su baskını, yangın gibi bir çok sorunu kontrol altına alabilirsiniz. Böylece iş yeriniz daha güvenli bir hale dönüşecektir.

Tags, , , , , , , , , , , , , , , , ,

Zorunlu Trafik Sigortası

Zorunlu trafik sigortası trafik kanununda düzelenen ve trafiğe çıkan her aracın yaptırması zorunlu olan trafik sigortasıdır. Peki bu zorunlu trafik sigortasının ne gibi faydası var diye soranlarımız vardır mutlaka.. İşte kısaca bazı faydaları;

– Trafik sigortası herhangi bir kaza durumunda karşı taraf ve 3. şahıslarda meydana gelen hasarları güvence altına alır. Dolayısıyla mağdur olan tarafın yanında olur.

– Kazada suçlu taraf siz olsanız bile hasar masrafları sizin cebinizden değil sigorta tarafından ödenir. Yani kaza yapan da maddi açıdan korunmuş olur.

– Kişi başı vefat ve tedavi teminatı, kaza başına vefat ve tedavi teminatı, Araç ve kaza başına maddi hasar teminatı, avukatlık giderleri gibi durumlar da trafik sigortasının teminatlar altındadır.

Tags, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Zorunlu Deprem Sigortası – DASK

Ev sahiplerinin zorunlu deprem sigortası yaptırması gerekir. Zorunlu deprem sigortası deprem ve depremden dolayı meydana gelen yangın, yer kayması hasarlarının binanıza vereceği maddi zararları teminat altına almak için yaptırılan zorunlu bir sigorta poliçesidir.

Tags, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Kasko Sigortası

Kasko sigortası, zorunlu trafik sigortasının yanı sıra karşı tarafın değil kendi aracınızın da güvence altına almanızı sağlar. Bu durum da Trafik sigortası ve Kasko arasında en temel farktır.

Tags, , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Nakliyat Sigortası

Nakliyat sigortası,  yurt dışı veya yurt içi bir malın deniz yolu, hava yolu, kara yolunda  taşınması esnasında meydana gelen kazalarda ürünlerinizin koruma altına alınmasını sağlayan sigorta çeşididir.

Tags, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Konut Sigortası

Konut Sigortası, evinizi, yazlığınızı deprem, sel, terör, yangın, hırsızlık vb. faktörlere karşı güvende kalmasını sağlayan bir sigorta çeşididir.

Tags, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Sağlık Sigortası

Sağlık sigortası ile hastalık veya bir kaza sonucu yaralanması ile oluşabilecek her türlü tedavi masraflarının karşılanması için yapılan sigorta türüdür.

Tags, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Ferdi Kaza Sigortası

Benim başıma bir şey gelmez demeyin…
Başınıza gelebilecek her türlü sorunda (kaza, yaralanma ve ya ölüm ) size ve ailenize karşı maddi teminat güvencesi sunan bir sigortadır.

Tags, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

× Whatsapp İletişim